XXVII Biegu Niepodległości

xxvii biegu niepodlegoci 20171112 208893612211 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 na sportowo uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, biorąc udział w XXVII Biegu Niepodległości zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Burmistrza Miasta Mława. Tego dnia towarzyszyła nam dobra pogoda, radosne nastroje, dużo uśmiechu, pieśni i barwy narodowe. Atmosfera 11 listopada była wyjątkowa.

• Adam Kobyłecki - III miejsce

W klasyfikacji klas 0-III kategorii dziewcząt - I miejsce, drużyna zdobyła puchar. W klasyfikacji drużynowej klas 0-III kategorii chłopców - I miejsce, drużyna również zdobyła puchar. Wszyscy, którzy ukończyli swoje biegi otrzymali medale, a najlepsi statuetki, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.